20 listopada 2023

Koncert..

"Muzyka Zegarów" - fagot.

Koncert podczas którego dzieci poznały brzmienie fagotu. Zostały również zaproszone do wspólnego muzykowania.

20 listopada 2023

Dzień Praw Dziecka.

"MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA".

"Dzieci prawa ważna sprawa" to hasło przyświecające obchodą tego dnia w naszym przedszkolu. Wsystkie dzieci poznały swoje prawa poprzez zabawy, knkursy i prace plastyczne.

9 listopada 2023

Uroczystość z okazji "Święta Niepodległości".

Każdego roku w naszym przedszkolu obchodzimy rocznicę tego ważnego dla nas Święta. Również w tym roku dzieci przygotowały przepiękną inzcenizację. Całe perzedszkole uroczyście odśpiewało "Mazurka Dąbrowskiego".

6 listopada 2023

"Dzień Postaci z Bajek"

Był to dzień zabaw i radości. Dzieci przyszły do przedszkola przebrane za swoje ulubione postacie z bajek. Były tańce, konkursy i wiele innych atrakcji.

23 października 2023

Koncert.

"INSTRUMENTY PERKUSYJNE"

Kolejny bardzo lubiany przez nasze dzieci koncert. Dzieci poznały instrumenty perkusyjne, ich brzmienie i miały okazję pograć na nich.

13 stycznia 2023

"Dzień Edukacji Narodowej"

Tego dnia w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Dzieci przygotowały tematyczne przedstawienia które przyniosły wiele wzruszeń.

11 października 2023

Wizyta w Teatrze "Capitol"

"Dr Dolittle"

To wspaniałe przedstawienie które miały okazję zobaczyć nasze przedszkolaki. Było to dla nich niezapomniane przeżycie. Obcowanie ze sztuką na żywo sprawiło im dużo radości.

3 października 2023

"Piotruś i wilk" Koncert.

"Piotruś i Wilk" - koncert

Podczas pierwszego w tym roku koncertu z cyklu spotkań z muzyką na żywo. Dzieci miały okazję obcowania z muzyką i zapoznały się z budową oraz wyglądem klarnetu.

28 września 2023

Piknik przedszkolny "Zaginiony świat dinozaurów"

"ZAGINIONY ŚWIAT DINOZAURÓW" - Piknik.

Przy pięknej pogodzie i w radosnej atmosferze, odbył się piknik przedszkolny. Dzieci uczestniczyły w zabawach, konkursach, tworzyły prace plastyczne. Zapoznały się z historią dinozaurów. Z utęsknieniem czekamy na kolejny piknik.

14 września 2023

Sprzątanie Świata

"Sprzątanie Świata"

Dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do akcji Sprzątania Świata. Porządkowały otoczenie wokół przedszkola i uczyły się segregacji śmieci. Akcja ma na celu promowanie ochrony środowiska.

ul. Trakt Brzeski 85

email: p260@eduwarszawa.pl